Philippe Bonnin
Philippe Bonnin

Prezes Zarządu, Dyrektor fabryki w Radomiu

Absolwent Institut National des Sciences Appliquées (INSA) w Tuluzie we Francji.

Philippe przez całą - ponad 30-letnią - karierę związany jest ze spółkami tworzącymi obecnie międzynarodową Grupę Imperial Brands.

Ścieżka zawodowa obejmowała również Polskę. Od 2005 do 2011 roku zajmował stanowisko Dyrektora fabryki w Radomiu. W tamtym okresie nadzorował m.in. proces integracji systemów do standardów Imperial Brands w zakresie bezpieczeństwa i finansów.

Przez ostatnie 10 lat zarządzał zakładami produkcyjnymi Grupy Imperial Brands w Maroku oraz Portoryko.

W październiku 2020 roku ponownie objął funkcję Dyrektora fabryki w Radomiu.

W swojej codziennej pracy Philippe szczególną uwagę zwraca na budowanie wartości organizacyjnych opartych o bezpieczeństwo, otwartość, realizację celów oraz rozwój pracowników.

Philippe Bonnin ceni pracę w Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. za dynamizm i długofalowe perspektywy rozwoju oferowane przez organizację. Philippe docenia również profesjonalizm zespołu, z którym współpracuje.

Monika Kozior
Monika Kozior

Członek Zarządu, Dyrektor Produkcji w Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. w Radomiu

Absolwentka wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Ekonomii Politechniki Radomskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej oraz Akademię Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Ciągle doskonali swoje umiejętności poprzez udział w projektach, również międzynarodowych, w ramach Grupy Imperial Brands – m.in. była członkiem grupy projektowej opracowującej globalny system wynagradzania naszego koncernu oraz wspierała fabrykę Skruf w Sävsjö/Szwecja, we wdrażaniu programu Doskonałości Operacyjnej. Uczestniczyła w licznych szkoleniach oraz programach międzynarodowych, w tym m.in. Future Factory Manager Programme.

Monika Kozior karierę w Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A rozpoczęła w 2007 roku obejmując stanowisko Kierownika ds. Zasobów Ludzkich i Wynagrodzeń. Od 2010 roku pełniła funkcję HR Menedżera dla fabryki w Radomiu, a następnie w 2015 roku przejęła odpowiedzialność za jakość, bezpieczeństwo oraz ciągłe doskonalenie w radomskim zakładzie.

Obecnie, od 2017 roku, zarządza Departamentem Produkcji, który obejmuje 3 działy produkcyjne i zatrudnia łącznie prawie 400 pracowników.

Monika Kozior ceni pracę w Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. przede wszystkim za ludzi, którzy tworzą atmosferę pasji i zaangażowania oraz za możliwości rozwoju w różnych obszarach firmy. Wolny czas poświęca córkom oraz realizacji swoich pasji: chodzeniu po górach i jeździe na motorze.

Zobacz więcej